«Златодар» вийшов із процедури банкрутства

16 вересня 2015, 07:37

1

Із червня цього року державне підприємство «Златодар» вийшло з процедури банкрутства й на сьогодні є економічно активним. Заборгованість з виплати заробітної плати на ньому зменшилась із майже 2 мільйонів гривень до 775 тисяч гривень. Про це зазначили під час чергового засідання тимчасової комісії обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, пише Прочерк.

– Важливо, що економічний потенціал підприємства відновлюється та поступово вирішується питання з минулорічними боргами, – наголосив директор департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало.

За його словами, вже кілька тижнів у Золотоноші діє спільний проект «Златодару» та міської ради, який передбачає забезпечення жителів міста соціальним хлібом.

Директор ДП «Златодар» Володимир Більницький розповів про перспективи відновлення економічної потужності – найближчим часом має запрацювати млин та комбікормовий завод. Плани на майбутнє у підприємства досить амбітні – до кінця року повністю розрахуватись із заборгованістю з виплати зарплатні.

Водночас у ході засідання заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль наголосив, що в цілому заборгованість із заробітної плати в області становить наразі майже 29 мільйонів гривень.

– Половина загальної суми заборгованості припадає на підприємства, які збанкрутували, – зазначив заступник голови ОДА. – 49,5 відсотка – на підприємства-банкрути, стільки ж – на економічно активні.

Стосовно останніх, то складною залишається ситуація на ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ «Автомобільні дороги України», КП «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів», ТОВ «Обслуговуюче підприємство «Митниця», ДП «Черкаський консервний комбінат». Тож обласна влада продовжуватиме шукати шляхи для стабілізації ситуації на них з метою ліквідації заборгованої зарплатні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору