Зірковий черкащанин залишив популярний проєкт за крок до фіналу

18 листопада 2019, 23:01

Шоумен з Умані Володимир Остапчук та його партнерка Ілона Гвоздьова залишили проєкт "Танці із зірками" за крок до фіналу. Про це пише "Детектор Медіа".

Вчора, 17 листопада, на телеканалі «1+1» відбувся 13-ий ефір третього сезону оновленого проєкту «Танці з зірками». Оскільки це був півфінал, кожна з пар виконала по три танці: звичайний парний, ще один – за участі одного з суддів, й останній – «танець життя». За підсумками суддівського та глядацького голосування одразу в фінал пройшли Ксенія Мішина та Женя Кот. Інші три пари потрапили, так би мовити в «зону ризику», з якої глядачі голосуванням врятували Анну Різатдінову та Олександра Прохорова.

Обираючи між парами Вікторії Булітко з Дмитром Дікусаром та Володимира Остапчука з Ілоною Гвоздьовою, глядачі віддали перевагу першим.

На прощання телеведучий подякував всім, хто вірив в нього на цьому шоу навіть тоді, коли він не вірив в себе сам. Володимир Остапчук зізнався, що тепер він зовсім нова людина і зовсім інакше себе почуває. «Для себе я вже переможець!» – сказав він та порадив усім глядачам вірити в себе і любити те, що вони роблять.

Ілона Гвоздьова теж взяла слово і, в першу чергу, подякувала своїй родині, яка, за її словами «витримала таке, що міг би не витримати кожен з присутніх тут».

Таким чином, у фінал третього сезону оновленого проєкту «Танці з зірками» вийшли виключно пари з зірками-жінками.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору