Життя уманського АТОвця забрала пневмонія

23 травня 2016, 08:06

1Про його хворобу у військовій частині не знав ніхто. В зоні АТО уманчанина Віктора Меринкова вбила не ворожа куля, а пневмонія. Загострення хвороби героя застало зненацька, коли він ніс службу. Замість швидкого втановлення діагнозу і порятунку життя, чоловіка перевозили з одної лікарні до іншої. 14 травня Віктор помер. Без батька і годувальника залишилось троє дітей. Ховали героя 17 травня в день його народження, пише Вечірня Умань.

«Він був безвідмовним, але дуже мовчазним. Про те, що Віктор хворіє, не знав ніхто. Він прослужив більше року під Володарськом в 311 інженерно-технічному батальйоні. Ніхто б не міг подумати, що життя такої людини забере пневмонія», - розповідає голова батальйону Сергій Геністрах.

В той час, коли життя героя висіло на волосині, його просто перевозили з однієї лікарні в іншу. Коли Віктора доправили до дніпропетровської лікарні було вже пізно.

«Віктора перевезли вертольотом із Запоріжжя до Дніпропетровського військового госпіталю. Не провівши жодного огляду, чоловіка направили до 16 лікарні. Голого, замотаного в простиню, ніяких документів, виписок, епікрізів, при ньому не було, лише на клаптику паперу написано Віктор Меринков, - повідомила очільник волонтерського штабу «До перемоги» Ольга Ситник.

В лікарні бійця підключили до штучного апарату дихання, але його стан і далі залишався надзвичайно важким. На ранок 14 травня Віктор помер

Ховали героя в рідному селі Бабанка, що на Уманщині – 17 травня якраз у день його народження. Без батька залишилось троє дітей, а весь тягар їх виховання ліг на плечі його дружини Алли: «Нам важко змиритися з цією втратою, але я розумію, що руки опускати не можна, адже на ноги потрібно поставити наших дітей».

Для тих хто бажає допомогти родині номер картки: 2625 900 781 8001 Укрсиббанк Меринкова Алла Віталіївна.

Коментарі

Вгору