Жителька Будища пропонує туристам відпочинок у своїй садибі з європейським сервісом

01 серпня 2016, 20:33

Зелений туризм за європейськими стандартами. На Черкащині поступово починають з’являтися садиби, які пропонують туристам відпочити у сільській місцевості, але із сучасним сервісом. Одну з таких ми знайшли у селі Будище Черкаського району, інформує ЧСН.

Два сучасних будиночки у центрі села, альтанки, басейн, альпійський ландшафт, дитячий майданчик – усе це – результат багаторічних зусиль господарів – Наталії Корнілової та її чоловіка Володимира. 10 років тому жінка придбала звичайну сільську хату для двох своїх синів, аби тим було де відпочивати з друзями. Втім, не так склалося, як гадалося, після навчання хлопці вирішили жити за кордоном. Тоді, аби дім не стояв пусткою, і з’явилася ідея облаштувати його як садибу для туристів.

Наталія Корнілова на власному досвіді переконалася – зелені садиби – це чи не найкращий спосіб налагодити і розвинути інфраструктуру села та створити нові робочі місця.

Об’їздивши чимало країн світу, пані Наталія перейняла досвід ведедення зеленого господарства. Власне тому, й облаштувала свою садибу у європейському стилі. Каже турист нині вибагливий, тому послуги – на будь-який смак. Особливу увагу господиня приділяє атракціям – проводить дегустації страв та напоїв приготованих за старовинними рецептами, пропонує різноманітні екскурсії Черкащиною, до послуг додався нещодавно і прокат велосипедів. Родзинкою ж є співи навколо вогнища. Там навіть спеціальне коло облаштували. Власне, звідси й виникла ідея назвати садибу «Коло друзів». А друзів і справді за рік існування з’явилося чимало. Жінка каже – їдуть і парами, і родинами, інавіть групами по 25 осіб. Проводять тут свята, семінари, чи просто відпочивають.

Організувати цікавий та пізнавальний відпочинок – до снаги кожному. На Черкащині мало не кожне село має свою унікальну історію – розповідає пані Наталія. Нині вона очолює Спілку зеленого туризму Черкащини та готова з усіма охочими поділитися досвідом створення гостинних садиб та організацією змістовного та неповторного відпочинку.

Коментарі

Вгору