Жителів Золотоніського району засуджено за незаконне заволодіння мопедом

11 квітня 2018, 16:59

Золотоніським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено двох жителів Золотоніського району за незаконне заволодіння транспортним засобом.

В судовому засіданні встановлено, що 19-річний хлопець, 27.09.2017, перебуваючи на лісовій дорозі поблизу села Дмитрівка Золотоніського району Черкаської області, за попередньою змовою з неповнолітнім,  незаконно заволодів транспортним засобом - мопедом марки «Delta».

Так, повнолітній правопорушник, кулаком лівої руки наніс один боковий удар в ліве передпліччя потерпілого, один боковий удар кулаком лівої руки в область спини, від яких потерпілий разом із транспортним засобом упав на землю. Після цього, сівши на спину потерпілого правою рукою схопив останнього за горло та почав його стискати. В цей же час, неповнолітній, кулаком правої руки наніс потерпілому близько п’яти прямих ударів в область лівого ока та ліву височну частину голови, близько трьох прямих ударів ногою в лівий бік голови, після яких потерпілий на короткий відрізок часу втратив свідомість. Після цього, повнолітній кулаками лівої та правої рук наніс потерпілому близько п’яти бокових ударів, в область голови, близько восьми ударів каблучною частиною взуття та два удари металевим гаїчним ключем розмірами 17х19 в тім’яну частину голови.

Після цього, грабіжники підняли з землі мопед марки «Delta» та зникли разом з транспортним засобом з місця вчинення злочину.

Злочинці неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності та вчинили злочин в період іспитового строку.

За вказаних обставин злочинці вчинили злочини передбачений ч. 2 ст. 289 КК України, як незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане  з насильством, що не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив повнолітнього грабіжника до 5 років 6 місяців позбавлення волі та неповнолітнього – до 5 років розбавлення волі.

За повідомленням Золотоніської місцевої прокуратури.

Вгору