Жителі кількох черкаських багатоповерхівок уже 10 днів без газу (фото)

25 вересня 2020, 16:37

Мешканці деяких багатоквартирних будинків у Черкасах стали заручниками підприємств, які надають житлово-комунальні послуги. Газ їм вимкнули, а от вмикати не поспішають. Жителям багатоповерхівок пропонують тільки один варіант вирішення ситуації – укладати договори з «Новою якістю». Жителі протестують проти такої монополізації.

Разом із мешканцями будинків по Сумгаїтській, 24-24/1 намагаються вирішити питання представники черкаського «Національного корпусу». Супроводжують їх на наради у мерії та переговори із «Черкасигазом» та «Новою якістю». Були «нацкорпусівці» разом із мешканцями будинку по Вернигори, 22 і коли ті перекривали дорогу. Нині ж постраждалі від комунальних схем черкасці погрожують перекрити і дамбу.

Чергове засідання з представниками «Черкасигазу» , «Нової Якості», представників черкаської влади та «Національного корпусу»: на зборах представник «Черкасигазу» зазначив, що нині їхнє підприємство немає технічної можливості обслуговувати будинки. 

Член виконкому Черкаської міськради, представник Національного корпусу Ігор Зайчук звернувся до керівництва «Нової якості».

- У вас взагалі є совість? Ви обслуговуєте більше 800-та будинків. Це мільйони гривень. Відпустіть ці три будинки на обслуговування «Черкасигазу»!

За словами Зайчука, «Національний корпус» буде тримати цю ситуацію на контролі та повсякчас сприяти мешканцям будинків, що лишились без газу у вирішенні цієї ситуації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору