Жителі Дубіївки стали на захист міліції

06 березня 2014, 12:29

Сільська влада Дубіївки, що у Черкаському районі, виступила на захист репутації міліціонерів. Відповідне звернення надійшло до «Нової Доби».

Жителі села збентежені тим, що нині спостерігається збільшення дрібних злочинів та хуліганства, що чиняться часто від імені майданівців, протестувальників, мітингувальників тощо. Мародерство, зведення рахунків у бізнесі, розгул криміналітету – на жаль, це теж наслідки революційних процесів.

Селяни розуміють, що заслон цьому має створити влада.

– Але в її руках – ті правоохоронні органи, які є на сьогодні. Інших не створено. Тому селяни просять не звинувачувати суцільно усіх працівників міліції у тих негативних подіях, що були на Майдані в Києві та інших містах. Далеко не всі вони злочинці, більшість виконувала свій обов’язок чесно, – говорить представник Дубіївської громади Андрій Безбах.

Задля наведення порядку у наших містах та селах жителі Дубіївки звертаються до Верховної Ради України з проханням якнайшвидше переглянути існуючі закони про міліцію і прийняти нові, такі, що відповідають європейським нормам.

А поки що вони сподіваються на тих працівників міліції, що залишилися на варті спокою громадян.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору