Жителі 15 багатоповерхівок Черкас відмовилися від послуг “Нової якості” (відео)

15 вересня 2019, 21:33

Жителі п’ятнадцяти багатоповерхівок Черкас, які нині обслуговує управлінська компанія «Нова якість», відмовилися від її послуг.

Про це розповіла заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос. З її слів, відповідні звернення люди скерували до міської ради. Чому черкасці не хочуть, аби їх обслуговувала «Нова якість» та хто займатиметься будинками?

Підвал одного з під’їздів будинку за адресою Шевченка, 320 згідно з договором мала прибрати управлінська компанія «Нова якість», говорить житель багатоповерхівки Володимир Костогриз. Не надає вона й інших послуг, – каже чоловік, інформує "Суспільне".

«Раз в тиждень приходить двірник і то це великий для нас успіх. Побачити його, коли він облаштовує нашу прибудинкову територію. Дитячий майданчик в аварійному стані, ніхто не звертає на це уваги».

Нині «Новій якості» люди сплачують 6 гривень 30 копійок за квадратний метр помешкання. Зі слів жителя будинку Івана Мельниченка, це утричі дорожче послуг попередньої служби, яка нині ліквідована.

«Що змінилося? Тільки змінилася в 2,8 рази ціна. І все. Нічого не змінилося. В підвалі, як було так і лишилося».

Зі слів Івана Мельниченка, з проханням якісно надавати послуги люди зверталися до керівника «Нової якості». Андрій Бортник каже: тариф економічно обґрунтований, будинок обслуговують за графіком.

«Прибирання підвалу воно здійснюється раз на квартал, поки що прибирання підвалу не здійснювалось і кошти з їхнього рахунку не списувались».

Протоколом зборів, який показує Володимир Костогриз, більшість жителів трьох під’їздів будинку (їх обслуговує «Нова Якість»), визначили, що приєднаються до чинного ОСББ. Воно діє в будинку з 2005 року, - розповідає голова правління організації Тетяна Кучер.

«У нас зі службами укладені всі договори. «Черкасиліфт», «РЕМ», «Черкаська служба чистоти», на вивезення сміття. Вони нам кожен місяць надають рахунки. Точно так вони будуть надавати рахунки на ці 3 під’їзди, які до нас хочуть приєднатися».

Зі слів керівника «Нової якості» приєднання під’їздів до ОСББ буде не законним.

«Ситуація штучна. Частина мешканців хоче створити ОСББ і під цим приводом звинувачують нас у всіх смертних гріхах. На сьогодні ця процедура з величезними порушеннями законодавства. Після цієї процедури, як вони створюють ОСББ, повідомляють нас і після цього ми передаємо усі необхідні документи. Це зроблено для того, щоб у нас був час перевірити документи, по-друге, якщо ми робили в будинку якусь роботу, наперед вкладали туди свої кошти, щоб ми отримали від мешканців компенсацію за свої послуги».

Як розповідає заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос, перехід будинку від одного управителя до іншого, згідно і законом, займе 2 місяці. Усі, хто хоче змінити надавача послуг мають дотриматися процедури.

«Завчасно, не менше, ніж за 2 тижні розіслати відповідні повідомлення, провести збори, як того вимагає закон. Не менше 50 відсотків співвласників. Що стосується фінансових питань тобто затвердження кошторису має проголосувати не менше 70 відсотків співвласників».

Нагадаємо, виконком Черкаської міськради затвердив переможця конкурсу з управління багатоквартирних житлових будинків 15 травня. Ним стало товариство «Сантехбудконструкція», яке перетворили у «Нову якість». Управителя обирали з-поміж 5 компаній. Пропозиції конкурентів відхилили через невідповідність умовам конкурсу.

Коментарі

Віктор сказав:

Шахраї ця “нова якість”!
І такі ж шахраї їх кришують!

Віктор Тараненко сказав:

15 представників багатоповерхівок відмовились від послуг «Нової неякості» не законно, а бордуносиха – аферистка з бортником все зліпили по-закону. Було за що мадам і машинку новеньку придбать і у виборах взяти участь.

Олена сказав:

Тендер робили під Бортника. А від нього ніякої “нової якості” ніхто не очікує. Хто розробляв ці драконівські “обгрунтовані” тарифи? ДЕ перелік послуг, що передбачає завищення у 2,8 рази? Треба зробити так, щоб усі відмовилися від послуг цих “якісних” послуг і створити свої ОСББ, де люди самі вирішуватимуть, куди та скільки витрачати. Та ще й і із бюджету виділяють на ремонти та утеплення. Навіщо ця фейкова структура? Бортник і так сидить на 3-х стільцях.

Інна сказав:

“Управителя обирали з-поміж 5 компаній. Пропозиції конкурентів відхилили через невідповідність умовам конкурсу.”-а те. що всі компанї були для ширми, то нічого? І нехай пані Людмила не підписується за все місто ( як стало відомо) перед компанією “Нова якість”! Ми, наприклад, у нашому будинку не бачимо жодного представника цієї фірми. А вже пора б! І чому я повинна платити компанії, з якою не заключено договір? Я той договір в очі не бачила, а мадам Бурдонос , виявляється. за всіх порозписувалась… Дуже розумно. І це не корупція?

Вгору