Згоріли всі пожитки за майже 40 років: черкаська родина просить про допомогу (відео)

14 червня 2019, 18:15

Згоріли всі пожитки за майже 40 років: черкаська родина просить про допомогу (відео)

Замість віконного скла – плівка, а навзамін шпалерам – сажа, як чорний мольберт для малювання. Саме у таких умовах нині проживає одна із черкаських родин, повідомляє "Вікка".

Напередодні їхня квартира постраждала від вогняної стихії. Біда спіткала зненацька та нанесла як матеріальні, так і моральні збитки не одній сім’ї. Тоді живцем ледь не згоріло кілька осіб. Серед яких і малеча. А все, ймовірно, через коротке замкнення електричної проводки.

Нині черкасці оговтуються від події та намагаються ремонтувати оселі. Однак не все під силу постраждалій родині. На місці згарища була і наша знімальна група. Там побачила уже наслідки того вогняного ранку.

Пані Віра проводить екскурсію кімнатами погорілої оселі. Від побаченого після пожежі у жінки просто опускаються руки. Кілька тижнів тому стихія забрала майже всі пожитки родини за 37 років проживання тут.

Нині зі слізьми згадують події того ранку. Це сталося після 9 години. Жінка каже, пощастило, що пожежа сталася не вночі, коли б усі спали. Тому зреагували миттєво.

- Була в своїй кімнаті, оскільки дитина спала. Тоді воно моментально сталося. Наша сусідка вийшла й почала кричати. Я теж вискочила, й дитина була біля полум'я, - розповідає жінка.

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7426 0788 4487

Одержувачка: Крикуненко Віра Анатоліївна

Контактний номер: 068 517 57 55

Коментарі

Вгору