Жінка подякувала головному міліціонеру Черкащини за якісну роботу

31 січня 2014, 09:14

До Управління міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області на ім’я керівника Управління Володимира Віталійовича Ліпандіна надійшов лист від 55-річної місцевої жительки, яка висловлює щиру подяку за високий професіоналізм і відповідальне ставлення до розслідуваної справи щодо побиття її чоловіка.

Вона каже: «Коли стикаєшся з бідою, то саме в ці хвилини найбільше відчуваєш доброту людей, які стукають у двері і пропонують допомогу». Текст листа наводимо нижче:

«Начальнику УМВС

України в Черкаській області

генерал-майору міліції

Ліпандіну В.В.

Шановний Володимир Віталійович!

Звертається до Вас Кіфіна Віра Олександрівна зі словами подяки Вам та Вашим співробітникам за розслідування справи про нанесення тяжких тілесних ушкоджень моєму чоловікові, ветерану Збройних Сил України Кіфіну Олександру Михайловичу.

До розслідування злочину був залучений старший оперуповноважений УКР майор міліції Петренко Сергій Петрович, завдяки його високопрофесійному та відповідальному підходу до справи вдалося досягти конкретних результатів.

Хочу також відмітити професійно проведений великий обсяг роботи і старшим слідчим Придніпровського райвідділу міліції в м. Черкаси Хандусем Андрієм Анатолійовичем.

Прошу Вас, шановний Володимире Віталійовичу, заохотити вказаних співробітників, так як вони своїм високим професіоналізмом і відповідальним ставленням до справи сприяють підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю і зміцненню авторитету міліції серед населення.»

Жінка стурбована тим, що зловмисник, який скалічив життя її чоловіка, намагається будь-яким способом уникнути заслуженого покарання. Вона вірить у справедливість закону і в те, що кривдника буде покарано.

За інформацією прес-служби УМВС України в Черкаській області

Коментарі

Свобода сказав:

Ось би так швидко розслідували побиття журналістів, простих громадян, порушення прав людини з боку силових структур. Нічого, вже юристи міжнародного рівня за це взялися. Не хочете самі своїх шавок до відповідальності приводити – приведуть в Гаазі.

Вгору