Жінка черкащанина Остапчука заявила, що не розуміє дій колишнього

12 березня 2020, 23:03

фото з мережі

Колишня дружина ведучого Володимира Остапчука Олена вперше прокоментувала новий роман шоумена.

Про це повідомляє "ТСН.Гламур"

Олена не була багатослівною, однак стало зрозуміло, що не розуміє дій ексчоловіка.

- З боку дівчини мені все зрозуміло, вона у стосунках, вона закохана, як би там не було. Тут все ясно. Його позиція не зрозуміла мені, я не знаю, чи вона зрозуміла йому, - сказала Олена в коментарі "Зірковому шляху".

Окрім того прокоментувала ексдружина Остапчука прокоментувала його жарти на концерті гурту KAZKA. Окрім гурту Go-A, MELOVIN та MARUV, Володимир жартував і про своє розлучення. Зокрема, ведучий заявив, що завдяки розриву з дружиною у нього побільшало підписників в Instagram.

- Для мене є дивним той момент, що людина піариться на цьому. Але це не мій вибір. Людина хоче так, ну хай робить що хоче, - наголосила Олена.

Також колишня Остапчука зауважила, що оскільки у них є двоє спільних дітей, це затримує шлюборозлучний процес. Наразі експодружжя вирішує, з ким діти залишаться та хто їх утримуватиме.

- Потрібно дійти згоди щодо спілкування з дітьми, щодо питань утримання дітей. Хто буде фізично з ними, де вони будуть знаходитися, хто буде фінансово їх утримувати. Нажаль, Володимир тут не хоче жодну офіційну відповідальність на себе брати. Тому це або вирішить суд, або дай боже людина дійде до якогось розумного висновку, - сказала Олена і додала, що востаннє її колишній бачив дітей півтора тижні тому.

Коментарі

Вгору