Земельними питаннями атовців Черкащини опікуватиметься робоча група Громадської ради

07 вересня 2017, 12:34

Допомагатиме вирішувати земельні та інші питання учасників АТО області робоча група Громадської ради при Черкаській облдержадміністрації. До її складу увійшли представники громадських організацій та активісти. Перше засідання новоствореної робочої групи відбулося в облдержадміністрації.

- Сьогодні, за даними Держгеокадастру, отримали документи на землю понад чотири тисячі учасників АТО Черкащини. Ще 294 бійці подали документи на розробку документації. До початку ж жовтня в Держгеокадастрі обіцяють максимально завершити усі справи з видачі землі. Втім вистачає проблемних питань в районах щодо виділення земельних ділянок. Ці та інші «земельні» проблеми, з якими стикаються учасники АТО, розглядатиме спеціально створена робоча група при Громадській раді, - сказав заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

Звертатися з проблемними питаннями атовці можуть безпоседеньо до контактного центру, обласного та районних Центрів допомоги учасникам АТО, своїх місцевих органів влади, громадських організацій. Якщо порушені ними проблеми не вдасться вирішити на районному рівні, то їх розглядатимуть на засіданнях створеної робочої групи, які планують проводити раз на два тижні.

За інформацією Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору