Зеленський провів першу колегію

28 липня 2014, 08:00

Новопризначений начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Максим Зеленський провів першу профільну колегію із спортивної галузі.

На засіданні колегії були присутні керівники структурних підрозділів управління у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів, Фізкультурно-спортивних товариств «Динамо», «Спартак», «Україна» і «Колос», Школи вищої спортивної майстерності, Обласної спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, «Інваспорту», «Спорту для всіх».

На нараді була озвучена ключова теза, що спортивна галузь потребує популяризації.

– Разом з колегами ми дійшли згоди з приводу низки питань, які потребують нагального вирішення, було розроблено кілька важливих доручень, – наголошує Максим Васильович. – Однак найприємнішим моментом засідання стало відзначення директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради Дудник Ірини Михайлівни за вагомий особистий внесок в розвиток спорту на Черкащині. Адже саме її школа вже котрий рік поспіль займає перші місця в рейтингу найкращих шкіл України!

В управлінні обіцяють колегію проводити систематично і з різних питань, а поставлені завдання гарантують виконувати якісно та оперативно.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору