Завтра українців можуть відрізати від зовнішнього світу?

22 січня 2014, 20:43

Буквально годину тому в соціальній мережі Facebook з'явилася інформація про можливе тимчасове відключення всіх станцій стільникового зв'язку, інтернет-шлюзів і точок доступу, а також усіх теле- радіоканалів, крім «Першого національного» і «Першої програми радіо», інформує Facenews.ua.

«Щойно з надійних рук прийшла копія листа до інтернет-провайдерам, операторам мобільного зв'язку, розповсюджувачам ТБ і радіо-контенту. У зв'язку з можливим введенням надзвичайного стану в державі з 24.01.2014 року, нагадуємо, за законом про надзвичайний стан необхідно підготувати до тимчасового відключення всі станції стільникового зв'язку, інтернет-шлюзи і точки доступу, а також всі ТБ і радіо канали, крім «Першого національного » і« Першої програми радіо». Ретрансляція зарубіжних каналів теж повинна бути припинена.

Начальникам підрозділів рекомендується надалі відшкодувати своїм абонентам дні, в які вони обходилися без послуг. Працювати повинні тільки стаціонарні телефони місцевого значення в напрямках 911, 101, 102 і 103. Про всіх здійснених заходах необхідно повідомляти в письмовому вигляді з печаткою до Міністерства Надзвичайних Ситуацій» , - йдеться в повідомленні.

Поділитись

Коментарі

Вгору