Заступник Бондаренка радить викликати поліцію, якщо під час повітряної тривоги укриття закриті

12 листопада 2022, 17:00

Робоча група продовжує працювати над упорядкуванням укриттів у Черкасах. Наразі триває робота над Програмою підтримки укриттів.

За словами заступника міського голови Черкас Віктора Беззубенка, деякі власники укриттів готові співпрацювати для наведення ладу в сховищах і вчасного доступу туди містян. Також місто отримало гуманітарну допомогу для оснащення укриттів, зокрема ліхтарі для забезпечення аварійного освітлення.

У тих районах Черкас, де відстань до укриттів становить кілька кварталів, визначають альтернативні приміщення, які можна використовувати як сховища. 

Водночас під час наради обговорювали також факти, коли балансоутримувачі не допускали мешканців до укриттів. Беззубенко зазначив: якщо під час повітряної тривоги буде надходити інформація про зачинені укриття – необхідно викликати поліцію і складати акт.

Наразі робоча група готує Програму підтримки укриттів у місті Черкаси. У ній чітко визначать всіх балансоутримувачів, які будуть відповідальні за їхню роботу й забезпечення туди доступу людей.

Нагадаємо, на початку листопада Беззубенко заявив, що деякі укриття в Черкасах затоплені і засмічені. Згодом у місті почали перемовини з приватниками щодо впорядкування укриттів.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору