Запали свічку: 23 листопада Черкащина вшановуватиме пам’ять жертв Голодомору

22 листопада 2019, 13:03

Завтра в області відбудуться жалобні заходи зі вшанування жертв Голодомору 1932 – 1933 років та масових голодів 1921 – 1923 та 1946 – 1947 років. 

О 10.00 біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів (Соборний сквер, вул. Смілянська) відбудеться молебень та церемонія покладання квітів з калиною і колоссям пшениці.

Голодомор 1932-1933 рокiв (1)

О 16:00 стартує загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочнеться Акція «Запали свічку пам’яті!». Українці вдома та по всьому світу запалюватимуть свічки пам’яті у себе на вікнах чи біля меморіалів Голодомору.

Між тим, в Інституті національної пам’яті презентували четвертий соціальний відеоролик, знятий минулого року Young&Hungry Production за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

Завантажити відеоролик у високій якості можна за посиланням – http://bit.ly/2OsaUxH. Також є можливість завантажити усі чотири відеоролики та їхні скорочені версії для телебачення (посилання) та аудіо-доріжку радіо (посилання).

«Важливо підтримувати традицію пам’яті і тому основне завдання цього ролика – показати модель поведінки, як кожен може долучитися до вшанування пам’яті жертв Голодомору. Ми хочемо, щоб люди подумали: «О, до речі, а ми ж теж так можемо робити!», - пояснює автор ідеї і сценарист відеороботи «Де б ти не був» Омелян Ощудляк.

Поділитись

Коментарі

Вгору