Замовляти товари в інтернеті тепер можуть все більше українців

22 жовтня 2019, 16:02

Замовляти товари в інтернеті тепер можуть все більше українців

В Україні зараз активно розвивається онлайн-торгівля – все більше українців мають змогу замовляти товари в інтернеті і отримувати в своєму місті або селі. Доставкою займаються поштові оператори. Лідером по кількості доставлених посилок серед них є «Нова Пошта». В цьому році компанія активно відкриває відділення у невеликих містах і селах.

«З початку року ми відкрили більше 2500 відділень по всій Україні. Здебільшого у невеличких містах та селах. Навіщо ми це
робимо? Бо хочемо, щоб кожен міг отримати бажані товари. «Нова Пошта» допомагає розвиватися бізнесу і об’єднує людей по всій країні», - розповідає Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

Наразі по всій Україні вже працює більше 5000 відділень оператора. З них в Черкаській області – більше 220 відділень. Лише минулого місяця компанія відкрила на Черкащині 30 нових відділень, найбільше – у Лисянському, Чигиринському та Уманському районах.

Крім того, компанія продовжує активно розвивати свою інфраструктуру, щоб швидше обробляти і доставляти посилки.

Так, у травні «Нова Пошта» відкрила інноваційний термінал у Хмельницькому, а у вересні запущений в роботу був термінал у Львові. Термінали здатні обробляти до 15 тис. посилок за годину. У планах «Нова Пошта» за 2019 рік доставити більше 200 млн посилок.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору