Залужний виконав мрію черкаського школяра

18 грудня 2022, 18:23

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний виконав одну з мрій хлопчика з Черкас. 12-річний Іван Варфоломєєв кілька тижнів тому в рамках акції "Стань Святим Миколаєм" написав листа з побажаннями. Школяр хотів якнайшвидше побачити батька та зустрітися із Залужним.

Мати хлопця Олена Варфоломєєва каже, що не сподівалася на те, що слова її сина сприймуть серйозно.

"Коли кілька тижнів тому мені зателефонували з департаменту соціальної політики з запрошенням взяти участь в акції "Стань Святим Миколаєм" для дитини, яку війна розлучила з татом, я особливо ні на що і не розраховувала. Запропонували сину написати листа з побажаннями. Моя дитина нічого не попросила, окрім, аби тато знайшовся. А ще написав, що мріє про зустріч з Валерієм Залужним. Я той лист передала як є. Не збивала сина. Телефонний дзвінок. "Валерій Федорович запрошує Івана на зустріч. І чекає його, аби передати від Святого Миколая подарунок". Кажу: "Ви що, серйозно? Та він же так, просто написав. У мене навіть думки не було, що той лист всерйоз сприймуть. Плачу я. Плачуть по той бік телефону", - розповіла Олена Варфоломєєва.

Зустріч Івана із Валерієм Залужним відбулася 17 грудня. Головнокомандувач обійняв дитину, вручив подарунок та зробив спільне фото. Мати школяра впевнена, що цю світлину син обов'язково покаже своєму батьку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору