Залізничники повідомили, чи пустять додаткові “дизелі” під час ремонту мосту через Дніпро

12 червня 2017, 12:21

Між Черкасами та Золотоношою не передбачається запуск додаткових дизель-потягів на час ремонту мосту через Дніпро. Про це в коментарі «Про все» повідомила начальник Черкаського залізничного вокзалу Тамара Ковеля.

- Збільшення поки не планується. Наскільки я знаю, облдержадміністрація не виступала з подібною пропозицією. Вони повинні звернутися до дирекції, і вже потім має вирішуватись питання, чи є самі потяги та чи є, чим їх тягати. На сьогодні від обласної влади з цього приводу немає таких вказівок. Та в нас і без додаткових потягів проблема із компенсацією пільгового перевезення - воно зовсім не компенсується. Тож про які додаткові потяги можна говорити, якщо це перевезення й так збиткове, - розповідає пані Тамара.

Вона також нагадала 2009 рік, коли міст також закривався на ремонт. Тоді, за її словами, на вокзалі був справжній аншлаг.

- Ми тоді додатково запускали два дизеля. І якщо у звичні дні дизелем корисувалися близько тисячі осіб, то в той час у напрямку Золотоноші їхали в день по 10 тисяч осіб. Тоді каси ледве справлялися і був справжній ажіотаж,  -пригадує Тамара Ковеля. - Побачимо, як буде цього разу.

Нині у напрямку Золотоноші щоденно курсує три дизель-потяги. Найбільшим попитом користуються ті, які їдуть у вечірній час, – о 17:10 та о 19:20.

Поділитись

Коментарі

Вгору