“Закрити для всіх коменти та обнулити стрічку” – черкаський співак про роман із рудою з “НеАнгелів”

22 січня 2020, 23:03

Фото з мережі

Після опублікованих у мережі фото обіймів із солісткою гурту "НеАнгели" Славою Камінською, на співака із Черкас Артема Іванова посипалися гнівні коментарі.

Слава намагалася прояснити ситуацію, і виклала відео, де Іванов цілує свою дружину, модель Ельвіру Пипкіну із провокативним підписом.

- Питання: хтось же знімав це? Хто? - зазначила співачка.

Та "прихильників" їхньої творчості уже було не зупинити. Коментарі про роман співаків поширювалися мережею досить швидко. Після чого соліст гурту "Інь-Янь" додав на свою сторінку розгорнутий допис, у якому зазначив, що не здивований, адже розуміє бажання людей, які хочуть задовільнити свою цікавість. Також вказав, що такі коментарі давно не викликають у нього ніяких емоцій.

- Але коли ти лежиш і над тобою небо, а перед тобою море, і ти будуєш плани, дописуєш куплет для Нателли Крапивіни, придумуєш проекти, на секунду все таки дивуєшся - чому цим не зайнятися всім? І хочеться закрити для всіх коменти та обнулити стрічку. - коментує черкаський співак.

Переглянути цей допис в Instagram

Еле прорубь нашли.. 😃 photo by magnificent @babaslavka Читаю комменты под постами Славы, своими постами.. Не могу сказать, что я удивлен. Я воспринимаю желание человека переливать грязь и подглядывать в замочную скважину, как извращенную форму главного двигателя человечества- любопытства. И тем более в нашей профессии, и тем более тем кто прошел какие-либо талант шоу или конкурсы - такие комменты давно не приносят никаких эмоций. Ни хороших, ни плохих. Просто +1 комментарий. Но, блин, когда ты лежишь и над тобой небо, а перед тобой море, и ты строишь планы, дописываешь куплет в проект для @natellakrapivina (Нателла Вагифовна, весь пост для этой инфы задуман 😀), придумываешь проекты, на секунду все таки поражаешься, почему бы этим не заняться всем. И как @lazarevsergey закрыть нафиг для всех комменты и обнулить ленту. Что-то в этом есть.

Допис, поширений Artem Ivanov (@arteminyan1)


Читайте також:Зірковий черкащанин розповів про свій відпочинок у Куршавелі

Підготувала Тая Агавердієва

Коментарі

Назар сказав:

Та байдуже!

Назар сказав:

Та байдуже на ці пацючі розбірки звичайних людей!

Вгору