“Закрита для іногородніх” – як до Умані перекрили в’їзд через коронавірус (фото)

12 квітня 2020, 21:34

Рішенням міської влади, Умань Черкаської області закрили на в’їзд для іногородніх. Відтак в місто не можуть потрапити ті, хто у ньому не живе. На чотирьох в’їздах правоохоронці спільно з ДСНС перевіряють у водіїв температуру, а іногородніх розвертають додому. Про це пише "Радіо Свобода".

Тим часом вулиця Пушкіна, де розташована могила цадика Нахмана, – пуста. У центрі міста набагато жвавіше. Чи дотримується Умань карантину і як живе місто в умовах ізоляції у фотогалереї Радіо Свобода.

За інформацією статистичного обліку КНП «Уманська міська лікарня» станом на 10 квітня 2020 року в м. Умань 11 хворих (з них одна 6-місячна дитина; одна дитина 10 років) з підтвердженим діагнозом COVID-19.

Блокпост на в’їзді до міста Умань

Відтепер в’їхати в місто можна буде лише на чотирьох контрольно-пропускних пунктах, на КПП усім перевіряють температуру

В'їзд обмежений для всіх, окрім жителів міста

На блокпосту чергують медики, поліцейські, нацгвардійці, рятувальники з ДСНС та представники місцевої влади. Приїжджим вимірюють температуру безконтактним способом і питають водіїв про самопочуття та мету візиту до міста

Медичний працівник вимірює водію температуру безконтактним способом на блокпосту на в'їзді до Умані

Закрита могила цадика Нахмана в Умані

Хасид йде вулицею Пушкіна, неподалік могили цадика Нахмана

Правоохоронці патрулюють вулицю Пушкіна, неподалік могили цадика Нахмана

Черга до супермаркету в центрі міста

Поділитись

Коментарі

Майкл сказав:

Повна дурь і глупе рішення місцевої влади.
Залишили два виїзди-на Київ-одеса і на Вінницю.Тепер,щоб потрапити до деяких сел людям треба накручувати зайвих 10 км.Хоча при тій кількості поліції можна було реально відкрити ще дві дороги на київ-одеса.А реальності на цих постах ніхто температуру не перевіряє,а коли бачать, що номери обласні,то і паспорт теж необов’язковий.Бо якби це все перевіряли,то черги на в’їзд були б не по півгодини,а по 3 години.Якщо подивитись,то інфіковані з місцевих,з тих хто був за кордоном і одна жінка заразилась від хасида.
Фото з патрулем на Пушкіна розсміщило-прийшли,сфотографувались і пішли.тільки почали в місті бути патрулі нацполіції.Таке враження,що місцева поліція відпочиває.Іноді трапляється патрульна машина з хлопцями,котрі просто катаються.Бачив,як на Пушкіна шось пробували пояснити скупченню хасидів,але ті послухали і просто розійшлись.
Міква на території синагоги працює,вхід до могили ніхто не закривав.
Тобто не треба брехати,а треба думати,як робити,щоб не було незручностей і був результат.

Вгору