Закриють чи ні: головний лікар прокоментував ситуацію щодо закриття пологового будинку у Шполі

19 лютого 2024, 08:13

У соціальних мережах активно шириться інформація щодо закриття Шполянського пологового будинку. Це, за чутками, планують зробити вже 1 березня. Жінки бунтують із закликами звертатися до міськради з цього питання, аби він і надалі проводжував функціонувати, пише Шполяночка.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства "Лікарня імені братів Коломійченків" Шполянської міської ради Василь Уманець зазначив, що це частково правда.

"За вимогою Національної служби здоров'я у період з 1 квітня до 31 листопада лікарня мала прийняти 85 пологів. Тоді уклали б пакет з онойменною назвою "Пологи". Оскільки у нашому медичному закладі ми прийняли всього 56 породіль - нам його не підписали", - розповідає Василь Уманець.

Через низьку народжуваність шполянські вагітні тепер змінюватимуть маршрут. Народжувати доведеться у Звенигородці.

Втім, за словами Василя Уманця, у закладі об'єднають гінекологічне та пологове відділення у одне приміщення. Тобто, у разі екстреної ситуації, у лікарні все-таки буде можливість прийняти пологи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Каневі через низьку народжуваність оптимізують пологове відділення

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

Коли читаєш новини про закриття лікарень,знищення відділень,садочків,шкіл,санаторіїв,страшні умови перебування сиріт у дитячих будинках і порівнюєш цю інформацію зі статтями про зарплати чиновників та премії держслужбовців,на думку приходить чомусь лише одне слово-геноцид.

Вгору