Загиблого уманського героя опізнали за аналізом ДНК

27 серпня 2015, 09:11

1

Герой не вмирають. 39-річного уманчанина Віктора Кумановського вдалося опізнати завдяки аналізу ДНК. Цілий рік чоловік вважався безвісті зниклик. 28 серпня в селі Хижня Жашківського району, уманського героя проводжатимуть в останню путь, пише Вечірня Умань.

39-річний Віктор Кумановський загинув під час організованого прориву з оточення у «довжанському котлі» (сектор «Д») на з’єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з боку Росії. Українські герої з боями вийшли в район Савур-Могили та Амвросіївки. Прорив тривав три доби.

Чоловік був мобілізований. Спочатку його відправили до міста Черкас на навчання, а потім у зону проведення АТО. Останній місяць провів у Луганській області. На початку серпня 2014 року Черкащину сколихнула звістка про те, що чоловік – загинув. Проте тіло знайти не вдалося.  Тільки через рік його опізнали за допомогою аналізу ДНК.

Двоє дітей залишилося без батька.

Похорони героя відбудуться 28 серпня в селі Хижня Жашківського району. Всі, хто бажає провести  Віктора в останню путь приходьте 28 серпня  на 9,30 до волонтерського штабу "До перемоги", який знаходиться в приміщенні "Уманчанки". Звідти буде відправлятися автобус. 

Поділитись

Коментарі

Вгору