“Західна молочна група” придбала Канівський маслосирзавод

30 січня 2014, 12:14

В одному з найбільших виробників молочної продукції в Україні - "Західній молочній групі" - вирішили наростити потужності. Як повідомляє "Коммерсант", компанія придбала Канівський маслосирзавод - головний актив колись однієї з найбільших молочних корпорацій країни "Клуб сиру".

Вчора в системі розкриття інформації НКЦПФР ПАТ "Канівський маслосирзавод" повідомило, що 23 січня акціонери компанії змінили голову наглядової ради. Замість кіпрської Yratia Holdings Ltd наглядову раду підприємства очолила Monteforte Holding Ltd, яка володіє 95,7 % акцій заводу. Крім цього, акціонери Канівського маслосирозаводу вирішили ліквідувати ПАТ "у зв'язку з економічною недоцільністю продовження господарської діяльності".

Як зазначає видання, такі дії акціонерів маслосирозаводу пов'язані зі зміною його власника. Джерело видання з однієї з українських молочних компаній розповіло, що контроль над активом отримала "Західна молочна група" ( ТМ "Комо"). "Очевидно, що всі зміни, які там відбуваються, пов'язані саме зі зміною власників", - вважає співрозмовник "Комерсант". В "Західній молочній групі" цю інформацію не коментують. Однак джерело, близьке до операції, підтвердило, що Канівський маслосирзавод купує "Західна молочна група". "Але угода ще не закрита", - уточнив співрозмовник.

Канівський маслосирзавод - одне з найбільших українських сироварних підприємств. Є головним активом корпорації "Клуб сиру" - колись однієї з найбільших молочних компаній України. Потужності заводу дозволяють виробляти 65 т твердого сиру і 5,1 т масла на добу. У 2012 році виручка склала 448, 2 млн.грн, чистий прибуток - 34,5 млн грн. Виходячи з операційних і фінансових результатів роботи Канівського маслосирозаводу, актив міг обійтися "Західній молочній групі" у $ 8-14 млн, підрахувала старший аналітик ІК Dragon Capital Тамара Левченко.

Поділитись

Коментарі

Вгору