Задушив батька і пішов хоронити сусіда: з’явилися подробиці холоднокровного убивства на Уманщині

29 грудня 2020, 20:02

фото тематичне

На  Уманщині 53-річний Анатолій Халупяк загинув від рук свого сина. Трагедія сталась 22 грудня у селі Христинівка. 31-річний чоловік задушив родича під час сварки. Поки тіло батька лежало в квартирі, підозрюваний пішов на похорон брата свого сусіда. 

- Давно вони тут жили, - розповідає сусід Олександр Федорович. – Анатолій мав дружину, але вона повісилася. За день перед цією трагедією в мене помер брат. Я приходив до Сергія, щоб він поміг винести покійника. Він погодився. Поховали брата. Ми ще й з ним сіли, пообідали. А вже наступного дня мені сказали, що вбив батька. Вони ніде не працювали. Мали лише підробітки.

Допомагаючи хоронити іншу людину, підозрюваний планував поховання свого батька. Смерть намагався видати за природну. Викликав службу, щоб забрали тіло. Вже під час розтину з’ясувалася справжня причина смерті.

- Цей Сергій вбив Толю не одразу. Спочатку увечері побив, - каже інша сусідка Олена Петрівна. – А вранці додушив. Мабуть побачив, що ще живий і вирішив добити. В того аж шийні хребці лопнули. Бо навіть в труні голова лежала на бік. Після цього пішов на похорон до сусідів. Другого дня вдома не ночував. Прийшов до мене й сказав, що батько помер.  Приїхала машина з ритуальної служби. Сергій погрузив тіло і поїхав. Коли зробили експертизу зробили, то там на місці йому на руки надягли кайданки.

Чоловік у злочині зізнався одразу, кажуть правоохоронці.

- Слідчо-оперативна група встановила, що померлий має явні тілесні ушкодження, - коментує начальник Христинівського відділу поліції Сергій Ненахов. – Заявник повідомив, що напередодні в них з батьком виникла бійка. Розтин показав, що громадянин помер від удушення. У скоєнні злочину зізнався син померлого.

Суд посадив затриманого під варту на 60 діб.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору