За жителями Шевченкового спостерігають відеокамери

10 січня 2017, 15:51

kamery-videosposterezhennyaЗ 26 грудня у Шевченковому Звенигородського району за жителями спостерігають чотири камери відеонагляду. Ідея належить сільському голові Сергієві Смальку. Пристрої встановлені в центральній частині села, інформують "Вісті Черкащини".

"Відеокамери дозволять зменшити кількість злочинів, – вважає Сергій Смалько. – За останній час у нас сталося їх чимало. Був розбійний напад на магазин, вночі грабували магазини, покрали нещодавно барельєфи Шевченка. Моя мета — убезпечити село від подібних випадків. Камери бачать кожен автомобіль, який в'їжджає у Шевченкове. Роздільна здатність дозволяє побачити номерний знак чи розпізнати обличчя людини. Спостереження ведеться цілодобово. Інформація надходить на спеціальний пристрій, де зберігається відео більше як за місяць".

На нововведення витратили 60 тисяч гривень з сільського бюджету. Більшість жителів підтримали встановлення відеонагляду.

"Є й такі, що проти. Кажуть, нащо було витрачати гроші на дурниці, – говорить сільський голова. – Але більшість все ж підтримує. Була можливість придбати дешевші відеокамери, але тоді б з них не було толку. Коли в село буде проведений інтернет, хочу, аби камери працювали в режимі он-лайн. Щоб кожен мав змогу зайти в мережу і підключитися до них".

У майбутньому Смалько планує розширити зону відеоспостереження. Пристрої стоятимуть і в інших частинах села.

Поділитись

Коментарі

Вгору