За вихідні на дороги області висипали 2200 тонн протиожеледної суміші

30 січня 2017, 15:47

дороги

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка асфальтового покриття на автодорогах області загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення з 27 по 30 січня проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Впродовж вихідних днів роботи на автошляхах краю не припинялася. Загалом, за три доби було використано понад 2210 тонн протиожеледної суміші для боротьби з ожеледицею. Окрім того, було очищено від снігу та оброблено протиожеледною сумішшю понад 600 км автодоріг загального користування у Жашківському, Кам’янському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Маньківському, Монастирищенському та Смілянському районах Черкащини.

Впродовж трьох діб до обробки асфальтового покриття та на боротьбу із зимовою слизькістю на автодорогах області загального користування залучалося понад 60 піскорозкидувачів, 14 автогрейдерів та тракторів, 28 навантажувачів, у дорожніх роботах брали участь близько 100 автодорожників. Вранці 30 січня у черговому режимі роботи перебували 67 одиниць техніки та 78 працівників ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 30 січня, роботи з ліквідації ожеледиці на автошляхах продовжуються.

Станом на ранок 30 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Вгору