За спричинення тяжких тілесних ушкоджень канівчанина засуджено до 8 років в’язниці

16 червня 2016, 15:04

злодій

Вироком Канівського міськрайонного суду до покарання у вигляді 8 років позбавлення волі засуджено 25-річного жителя м. Канів, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Крім того, вироком суду задоволено цивільний позов потерпілої про відшкодування зловмисником завданої матеріальної та моральної шкоди в сумі 215 тис. грн.

Як установлено досудовим розслідуванням і підтверджено в суді, обвинувачений в жовтні 2014 року, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння біля під'їзду одного з будинків в м. Канів, спричинив умисні тяжкі тілесні ушкодження чоловіку, який зробив йому зауваження – не використовувати нецензурну лайку біля дитячого майданчика. Після завданих ударів потерпілий наступного дня помер у лікарні.

Слід зазначити, що під час судового розгляду чоловік, раніше судимий, свою вину в скоєному не визнавав, вказував та те, що тілесні ушкодження, внаслідок отримання яких настала смерть потерпілого, наніс не він, а його знайомий, який проходив по справі свідком.  Незважаючи на це, причетність чоловіка до вчинення вказаного злочину доведено прокурором у повному обсязі, в результаті його було притягнуто до кримінальної відповідальності.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

 

Коментарі

Вгору