За рейдерством на Черкащині стоять бізнес-структури РФ, – Правий сектор

19 квітня 2016, 20:40

псЗа рейдерськими захопленнями землі в Черкаській області стоять бізнесові структури Російської Федерації, які під прикриттям та за сприяння колишніх регіоналів намагаються відновити кріпосний лад.

Про це заявив на прес-конференції Начальник штабу НВР «Правий сектор» в Черкаській області Андрій Гоца.

За словами Андрія Гоци, в Черкаській області склалася ситуація, коли великі сільськогосподарські підприємства, у тому числі з інших регіонів України,  незаконними методами – рейдерством та шахрайством - відбирають у власників земельних паїв їх наділи. Подібні випадки відбувалися протягом останнього періоду в низці районів, зокрема охопили Тальнівський, Чорнобаївський, Кам’янський та Маньківський райони.

Особливістю цього процесу є те, що в переважній більшості за рейдерами стоять колишні регіонали, які лобіюють в нашій області інтереси російського бізнесу. Особливо чітко це прослідковується в Чорнобаївському районі, де, скориставшись внутрішнім конфліктом між селянами та родиною місцевих підприємців, сільськогосподарське ТОВ намагалось рейдерським шляхом отримати власність над паями селян. При цьому організовувала захоплення людина, за спиною якої стоїть громадянин Російської Федерації, колишній співробітник ФСБ РФ, який у себе на батьківщині контролює значну частину ринку виробництва та продажу цукру і рису

Аналогічні події, стверджують представники «Правого сектору», відбувалися і в Тальнівському районі, де депутат Черкаської обласної ради відбирає у селян землю.

В обох випадках, як заявляє Андрій Гоца, чітко прослідковується участь колишнього начальника Управління СБУ в Черкаській області Олега Котляра, який тісно співпрацював з колишнім губернатором Черкащини Сергієм Тулубом.

Водночас, заявляють представники «Правого сектора», ситуація з реагуванням правоохоронних органів Черкащини на протиправну діяльність вкрай незадовільна. Чітко прослідковується повна недієздатність та ігнорування незаконних фактів з боку поліції, СБУ, прокуратури.

- В с. Лящівка Народна самооборона забарикадувалась мішками в приміщенні СТОВ, стоїть там і охороняє зі зброєю. При чому ніхто не перевіряв законно вони нею володіють, чи вона в них нелегальна. Ми звертались до поліції, СБУ, прокуратури. Це нікому з них не цікаво, жодним чином вони не збираються реагувати на це, – зазначив Андрій Гоца.

В цілому – єдиний метод, яким можна протистояти новітньому рейдерству та відродженню рабовласницького ладу, це самоорганізація селян для захисту своїх прав, вважають представники «Правого сектора». Зокрема, Андрій Гоца зазначив, що звертатись до влади за допомогою абсолютно безперспективно. Тому «Правий сектор» планує відпрацювати алгоритм протидії незаконним діям рейдерів. Вони приймають звернення селян щодо будь-яких зазіхань на їхнє майно, незалежно від причин – політичних, економічних силових.

Підсумовуючи виступ, до учасників АТО звернувся керівник силового блоку «Правого сектору» в Черкаській області Євген Саража, закликаючи їх не виступати на боці криміналітету, а спільно з «Правим сектором» вирішувати питання по захисту населення. Оскільки нелогічним є те, що воюючи на Сході для захисту народу, бійці повертаються та стають маріонетками в руках місцевих латифундистів, які цей же народ пригноблюють.

Відео: "Прочерк".

Коментарі

Вгору