За півроку вже понад тисяча черкащан уклали контракти на службу в ЗСУ

15 липня 2016, 08:38

Захаренко

Сьогодні країна має можливість створити справді професійну контрактну армію. На цьому наголосив заступник обласного військового комісара Олег Захаренко під час засідання колегії ОДА. За його словами, Черкащина на 86 % виконала планове піврічне завдання з набору на службу за контрактом до Збройних Сил. Загалом же від початку року в області уклали контракт із ЗСУ на проходження військової служби 1077 осіб.

– Маємо вже завдання на третій квартал цього року, а саме: 630 осіб, – повідомив Олег Захаренко та закликав райони й міста активно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу на місцях щодо переваг контрактної служби.

За його словами, гарно спрацьовують у цьому напрямку Шполянський, Чорнобаївський, Золотоніський, Смілянщини, м. Черкаси та Черкаський район, на низькому рівні – робота Уманщини, Маньківщини, Катеринопільщини, Христинівщини, Монастирищини.

Зауважимо, ті контрактники, які мають військову облікову спеціальність, проходили військову службу в ЗСУ або брали участь в АТО, призиваються безпосередньо у бойову частину. Інші ж перед цим проходитимуть 1-2,5 місяці навчань у частинах підготовки.

На сьогодні 100 черкащан оформили відповідні документи та готуються виїхати до навчальних та бойових частин.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору