За період АТО загинуло 134 черкащанина

13 травня 2016, 20:21
Фото: Про Все

Фото: Про Все

Під час прес-конференції військовий комісар Черкаської області полковник Євген Курбет порушив питання втрат під час проведення антитерористичної операції.

Оскільки бойова активність на лінії безпосереднього дотику з супротивником знизилась, відповідно і втрати в бойових умовах не мають тієї кількості як це фіксувалось під час кампанії 2014-15 років. Проте, велику актуальність має зростання так званих «не бойових втрат» - тобто загибелі військовослужбовців поза зоною ведення бойових дій.

Зокрема велика частка таких втрат відбувається в силу порушення військової дисципліни, зловживання алкоголем, порушення техніки безпеки при поводженні з небезпечними предметами.

- На станції Гребінка боєць виліз на потяг, високовольтна лінія вразила струмом, вживання «антифризу», самовільно залишив військову частину, мав гранату РГД-5, яка розірвалась в руці, – назвав причини загибелі солдатів Євген Курбет.

Всього на території області з початку АТО загинуло 134 військовослужбовці – з них 99 загинуло під час бойових дій, 35 – не бойові втрати. При чому бойові втрати серед черкащан не фіксувались з липня 2015 року. Кожен з цих випадків ретельно розслідується органами військового дізнання.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Окремо виступив військовий прокурор Черкаського гарнізону майор юстиції Володимир Уразовський, який назвав основною проблемою нинішньої української армії дезертирство. Він зауважив, що тих хто самовільно залишив військові частини жде невідворотне покарання. Проте, органи слідства, у випадку добровільної явки правопорушників йтимуть назустріч і максимально намагатимуться пом’якшити покарання.

Поділитись

Коментарі

Вгору