До 20 одиниць сучасного діагностичного обладнання закупили упродовж останніх двох років для потреб Першої Черкаської міської лікарні. Це дозволяє рятувати життя людей і полегшує працю медичного персоналу.
За словами директора КНП "Перша Черкаська міська лікарня" ЧМР Тимофія Тронца, зараз їхній колектив працює в посиленому режимі, які і більшість лікувальних закладів Черкащини. І нове обладнання, яке придбано упродовж останніх двох років, надзвичайно допомагає в роботі.
Завідувач урологічного відділення КНП "Перша Черкаська міська лікарн" ЧМР Дмитро Коваль розповідає, що для лікарні придбали сучасний ізраїльський апарат для дистанційного дроблення каменів у нирках і сечоводах. Для лікування чоловіків також придбаний апарат із трансуретральної резекції передміхурової залози. Це дає можливість ендоскопічно оперувати захворювання простати, з мінімальними розрізами та швидким відновленням після операції. Допомагає пацієнтам урологічного відділення і апарат для підсилення чоловічого здоров’я.
У діагностичному відділенні лікарні встановили нову ендоскопічну стійку "Фуджи" експертного класу.
- Це відеоендоскопічна стійка включає в себе всі інноваційні рішення сьогодення: це штучний інтелект і вузьке контрастне зображення, – розповідає завідувач діагностичного відділення Першої міської лікарні В’ячеслав Глаговський. – Обладнання допомагає знаходити новоутворення розміром навіть 1 мм. Завдяки такій стойці обстеження проводиться швидше, якісніше, безболісно.
Кілька одиниць сучасного обладнання закупили і встановили у відділенні реанімації та інтенсивної терапії: сучасний відеоларингоскоп, який дозволяє інкубувати тяжкі дихальні шляхи і бачити процес усередині людини на невеликому екрані, а також компактний апарат для УЗД-діагностики, апарат для штучної вентиляції легень та монітор для відслідковування загального стану людини, де відслідковується пульс, тиск і насиченість крові киснем у тяжкохворого.
Для проведення якісної діагностики пацієнтів у лікарні встановлено рентгенографічну і флюороскопічну систему OPERA T30cs. Рентгенівський комплекс використовують в гастроентерології, радіотерапії, педіатрії, урології, гінекології, екстреній медицині й травматології. Цифровий апарат дозволяє збільшити кількість обстежень та знижує дозу опромінення хворих і медпрацівників.
Директор КНП "Перша Черкаська міська лікарня" ЧМР Тимофій Тронц констатує, що завдяки отриманій допомозі вони можуть при максимальному завантаженні лікувального закладу надавати необхідну медичну допомогу містянам.
За інформацією пресслужби Черкаської міської ради
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram