За Нетовкіну та Булатецького мітингують в Києві під ЦВК (фото)

29 вересня 2014, 15:47

1

З 12 години в Києві перед будівлею Центральної виборчої комісії триває мітинг прихильників Миколи Булатецького та Наталії Нетовкіної. Обом самовисуванцям учора відмовили в реєстрації кандидатами в народні депутати.

Про це повідомляє сайт ГромЧе.

В руках мітингарі тримають транспаранти з написами: «Черкащани проти свавілля ЦВК!», «Корупціонери з ЦВК три рази забирали наш мандат», «Це помста Нетовкіній за допомогу Майдану», «Нетовкіна – за правду, вона – наш голос!», «Корупціонерку Тетяну Лукаш геть із ЦВК!», «Місце ЦВК у сміттєвому баку».

Поруч стоїть принесений учасниками мітингу сміттєвий бак з портретом Тетяни Лукаш, члена ЦВК. Вона є куратором Черкаської області та сестрою депутатки-регіоналки Олени Лукаш. Через це її вважають одіозним представником старої команди та підозрюють у прихильності до регіоналів, що нині балотуються на черкаських округах. Микола Булатецький вважає, що постановою про відмову в реєстрації рейтинговим самовисуванцям, ЦВК намагається розчистити округи колишнім регіоналам та креатурам олігархів.

2

Нагадаємо, сьогодні о 9.00 до Києва вирушили прихильники Миколи Булатецького та Наталії Нетовкіної з намірами вимагати у Центральної виборчої комісії припинити свавілля та забезпечити умови для проведення чесних виборів у Черкаській області.

28 вересня ЦВК відмовила Наталії Нетовкіній та Миколі Булатецькому в реєстрації кандидатами в народні депутати України. Причиною названо відсутність у пакеті документів «зобов’язання у разі обрання їх депутатами припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України».

Микола Булатецький має наміри балотуватися на окрузі №194 (м.Черкаси), де його конкурентом стане представник групи Дмитра Фірташа, почесний президент «Азоту» Валентина Жуковська. Конкурентом Наталії Нетовкіної на окрузі №195 (Драбівський, Чорнобаївський, Чигиринський райони та Соснівський район м.Черкаси) є чинний нардеп, екс-регіонал Володимир Зубик. Два роки тому його перемогу забезпечила досі небачена схема скупівлі голосів виборців, учасники якої так і не понесли кримінальної відповідальності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору