“За два місяці під Бахмутом не отримав від дружини жодного дзвінка”: нардеп-військовий із Черкащини розлучився після 10 років шлюбу

27 листопада 2023, 19:15

Народний депутат Верховної Ради, обраний по виборчому округу № 198 у Черкаській області, підполковник Збройних сил України Сергій Рудик розлучився з дружиною після 10 років шлюбу.

Про це нардеп повідомив у своїх соцмережах.

Як зазначив Рудик, з початком повномасштабної війни його родина виїхала за кордон і розлука стала для них одним із випробувань.

- Питання безпеки родини завжди було для мене пріоритетом, тому вже 24-го лютого сім’я була у західних областях України і, за кілька днів – за кордоном. Бути 21 місяць "татом по скайпу" – складно для всіх, але для військових це особливе випробування. Родину можеш побачити лише раз на рік під час короткої відпустки, плюс бувають періоди, коли і можливість вдосталь поговорити – це розкіш, - написав нардеп-військовий.

Він також сказав, що написав допис про розлучення для того, щоб інші родини військових не повторювали помилок і розуміли реалії життя одне одного.

- Так, моральна і фінансова підтримка дружин і дітей – це святий обов’язок кожного чоловіка. Але і з іншого боку має бути моральна підтримка. Бо коли за два місяці під Бахмутом ти не отримав від дружини жодного дзвінка і жодної смс-ки – це глибоко неправильно і так робити не можна, - розповів Рудик.

Він подякував уже колишній дружині за понад 10 років, які подружжя прожило разом.

- Її сини від першого шлюбу завжди були і залишатимуться моїми дітьми. Наша спільна донька – це окремий всесвіт і надвелика любов. Важливо, щоб проблеми у стосунках дорослих не позначалися у стосунках з дітьми. Думаю, що це головне, - додав Сергій Рудик.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Рина :

ВІРНЕ РІШЕННЯ

Галина :

Чужа сім’я-темний ліс. Але мені шкода, що так вийшло. Може з часом все налагодиться.

Тед :

Нема чого брати бабу з причепом

Василь Володимирович :

Мразі жінки зрадниці були у весь час битія,але коли чоловік захищає Батьківщину,а воно падло смердюче десь розвлікається, це не тільки зрада своєю смердючою гнилою кишкою, а зрада по всім канонам Земного Битія!

Ганна :

Чи можна називати дружиною жінку, яка не підтримала в цей важкий, трагічний час воїна?

Тетяна :

Тримайтеся Сергію,ви наш герой і все у вас буде добре.Довгих років життя вам !!!!!.

Вгору