За апеляцією прокуратури скасовано виправдувальний вирок жінці, яка обвинувачується у вбивстві свого сина

04 жовтня 2019, 17:01

Кропивницький апеляційний суд 3 жовтня скасував вирок Придніпровського районного суду м. Черкаси від 18лютого, яким визнано невинуватою та виправдано жінку, яка звинувачувалась у вбивстві власної дитини.

Органом досудового розслідування громадянка К. обвинувачується в тому, що вона 3 березня, знаходячись за місцем свого проживання в квартирі, що в м. Черкаси, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин до свого малолітнього сина, 2008 року народження, що виникли внаслідок поганої поведінки останнього, умисно нанесла хлопчику один удар тупим предметом в область тім’яної ділянки голови, після чого, застосовуючи фізичну силу, умисно стиснула руками шию останнього та почала душити до того часу, коли дитина перестала подавати ознаки життя. Внаслідок тяжких тілесних ушкоджень потерпілий помер.

За результатами судового розгляду кримінального провадження стосовно К. 18.02.2019 Придніпровським районним судом м. Черкаси ухвалено виправдувальний вирок, який оскаржено в апеляційному порядку прокурором, який здійснював повноваження прокурора у кримінальному провадженні у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням.

За результатами апеляційного розгляду, вказане реабілітуюче рішення скасовано, та з огляду на допущені порушення кримінального процесуального закону під час судового розгляду, призначено новий розгляд кримінального провадження в суді першої інстанції.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору