За 2017 рік Черкащину відвідав понад мільйон туристів

21 червня 2018, 20:43

Учора в Черкасах за ініціативи Східноєвропейського університету економіки  і менеджменту, Асоціації кулінарів України, Національної мережі Reikartz Hotel Group відбувся регіональний форум готельно-ресторанного бізнесу і кейтерінгу, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Перший заступник голови ОДА Віталій Коваль під час Форуму зауважив, що подібні заходи є досить важливими й необхідними. На Черкащині нині активно розвивають туристичний напрямок. За сприяння обласної влади в області вже вдруге провели Туристичний Форум, працює портал «Черкащина туристична». Також спільно з IT-компанією «Everlabs» розроблено мобільний туристичний додаток «Черкаси відкриті» з інформацію про найцікавіші об’єкти регіону. Між тим, створено й Асоціацію гостинності Черкащини, якою розроблено вже 12 нових цікавих маршрутів для відвідувачів регіону.

– За останні роки кількість туристів на Черкащині значно збільшилась, зокрема й завдяки проведенню різного роду форумів та фестивалів, – говорить Віталій Коваль. – Торік лише офіційно область відвідало близько 1 млн 200 тис. туристів. Результат – більше 540 тис. грн доходів від туристичного збору. І це далеко не повні можливості нашого туристичного потенціалу. Вже сьогодні кількість виїзних заходів в області зросла. Відтак виникає потреба в збільшенні кількості готелів та ресторанів з високою якістю обслуговування. А це спонукає нас до розвитку готельно-ресторанної справи, розширення туристичної інфраструктури в індустрії гостинності в цілому.

 

Протягом дня в межах Форуму відбулися різноманітні дискусії та майстер-класи

Коментарі

Вгору