За 2013 рік прокуратура забезпечила виконання судових рішень на суму майже 39 млн. гривень

08 січня 2014, 15:34

Органами прокуратури Черкаської області протягом 2013 року вжиті заходи щодо забезпечення виконання судових рішень про стягнення коштів громадянам та до Державного бюджету України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, за підсумками роботи органів прокуратури упродовж вказаного періоду забезпечено виконання судових рішень за позовами прокурорів на суму майже 39 млн. гривень, з них 1,8 млн. гривень реально стягнуто на захист трудових, соціальних, майнових прав громадян.

Поновлено порушені інтереси держави у різних сферах правовідносин на суму більше 36 млн. грн., з них до бюджету стягнуто понад 3,4 млн. гривень до фондів соціальної спрямованості – 426 тис. гривень.

Також, за судовими рішеннями з питань земельних відносин на користь держави та територіальних громад стягнуто коштів та повернуто земель площею понад 740 га на загальну суму більше 27 млн. гривень.

За результатами виявлених порушень при виконанні судових рішень органами прокуратури внесено 75 документів реагування, до відповідальності притягнуто 23 службові особи органів державної виконавчої влади.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору