З Умані видворили 24-річного громадянина Туркменістану

01 серпня 2022, 12:47

24-річного громадянина Туркменістану, який понад встановлений строк перебував в Україні виявили в Умані. Іноземець наприкінці 2018 року прибув на Черкащину для навчання у місцевому закладі вищої освіти, згодом був документовний посвідкою на тимчасове проживання на період навчання.

Майже через три місяці після отримання посвідки на тимчасове проживання громадянином Туркменістану до Управління ДМС у Черкаській області надійшло звернення від Департаменту патрульної поліції про прийняття рішення щодо заборони в'їзду в Україну цьому іноземцю. Як наслідок – Міграційна служба області винесла рішення про скасування посвідки на тимчасове проживання. Проте залишати територію України 24-річний громадянин Туркменістану не поспішав. Це призвело до винесення рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни, відповідно до якого іноземець зобов'язувався самостійно виїхати з України до 12 травня Вимоги міграційного законодавства чоловік проігнорував.

Після виявлення в Умані порушника міграційного законодавста, Уманський відділ УДМС у Черкаській області звернувся до суду з адміністративним позовом про примусове видворення за межі території України 24-річного громадянина Туркменістану. Після задоволення позовних вимог, міграційники супроводили порушника до Могилів-Подільського пункту пропуску, передали прикордонникам та заборонили йому в'їзд на територію України строком на 5 років.

За інформацією Міграційної служби Черкаської області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Умані вигнали росіянина і зробили його нев’їзним в Україну

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору