З отриманих депозитних відсотків черкащани сплатили понад 7 млн грн податку

30 березня 2016, 06:33

гроші

Проценти, нараховані на суму поточного або вкладного (депозитного) банківського рахунку, з 1 січня 2016 року оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% (у 2015 році – за 20%-ою ставкою).

“Черкасцями, які мають  вклади у банках та фінансових установах, протягом січня – березня 2016 року з отриманих відсотків за депозитами до бюджету сплачено понад 7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це 1,5 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року”, - повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Обов’язок із нарахування та перерахування податку до бюджету покладено на податкового агента, якими є фінансові установи, у тому числі банки та кредитні спілки. Вони зобов’язані самостійно утримувати з нарахованих доходів податок та перераховувати до бюджету.

“Окрім того, з 1 січня 2015 року податкові агенти, крім податку на доходи фізичних осіб, з усієї суми нарахованого доходу повинні відрахувати до бюджету 1,5% військового збору”, - наголосив Антон Царюк.

За інформацією прес-служби Державної податкової інспекції у м. Черкасах

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору