З оригінальною гойдалкою: у золотоніських лісах з’явився рекреаційний пункт “Холодок”

13 жовтня 2019, 21:34

Нещодавно Золотоніський лісгосп облаштував чергове місце для шанувальників активного відпочинку на природі. Рухаючись у напрямку Коробівки, поряд із в’їздом у хутір Холодний, одразу помітите ліворуч дороги, на узліссі, затишний рекреаційний пункт – «Холодок».

Розташований він у виділі 1-го лісового кварталу № 28 Вільхівського лісництва, у 87-річному сосновому бору.

В огородженому декоративним парканом «Холодку», під тінню могутніх сосен, ніби сховалися три просторі альтанки, а в них – широкі та міцні дерев’яні столи, зручні лави.

Поряд на дорослих та дітей чекає оригінальна гойдалка. Допитливі ж відпочивальники можуть дізнатися тут чимало цікавої інформації про життя лісу, небезпеку лісових пожеж, лісовий етикет – із встановленої наглядної агітації.

Лісівники помітили, що це місце в будь-яку пору дня сховане від спекотного сонця в прохолодну тінь. А мальовничий вид, що відкривається звідси подорожнім і на ліс, і на поле, і на небо, як-то кажуть, дорого вартує.

Проте все це для громади, для відпочиваючих, подорожуючих  – цілком безкоштовно. Адже будівництво рекреаційних пунктів для працівників Золотоніського лісового господарства – це ще один з важливих напрямків роботи. В цьому лісівники мають підтримку та допомогу активних, справді небайдужих до долі лісу золотонісців.

За інформацією Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарства

Коментарі

Вгору