З оригінальною гойдалкою: у золотоніських лісах з’явився рекреаційний пункт “Холодок”

13 жовтня 2019, 21:34

Нещодавно Золотоніський лісгосп облаштував чергове місце для шанувальників активного відпочинку на природі. Рухаючись у напрямку Коробівки, поряд із в’їздом у хутір Холодний, одразу помітите ліворуч дороги, на узліссі, затишний рекреаційний пункт – «Холодок».

Розташований він у виділі 1-го лісового кварталу № 28 Вільхівського лісництва, у 87-річному сосновому бору.

В огородженому декоративним парканом «Холодку», під тінню могутніх сосен, ніби сховалися три просторі альтанки, а в них – широкі та міцні дерев’яні столи, зручні лави.

Поряд на дорослих та дітей чекає оригінальна гойдалка. Допитливі ж відпочивальники можуть дізнатися тут чимало цікавої інформації про життя лісу, небезпеку лісових пожеж, лісовий етикет – із встановленої наглядної агітації.

Лісівники помітили, що це місце в будь-яку пору дня сховане від спекотного сонця в прохолодну тінь. А мальовничий вид, що відкривається звідси подорожнім і на ліс, і на поле, і на небо, як-то кажуть, дорого вартує.

Проте все це для громади, для відпочиваючих, подорожуючих  – цілком безкоштовно. Адже будівництво рекреаційних пунктів для працівників Золотоніського лісового господарства – це ще один з важливих напрямків роботи. В цьому лісівники мають підтримку та допомогу активних, справді небайдужих до долі лісу золотонісців.

За інформацією Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору