З обласного бюджету Майбороді платили за поїздку до зятя в Німеччину?

30 липня 2014, 12:34

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода не проголосувала за надання допомоги учасникам АТО, за звання Героя України загиблому командиру Момоту, але не забула витребувати для себе компенсацію за «прогули», пише "Про Головне".

На останній сесії Черкаської обласної ради, яка відбулася 24 липня, депутатка з групи «Гідність» Любов Майборода, як завжди, не вгавала. Усіх присутніх Майборода звичним лунким голосом переконувала, що всі чиновники — це корупціонери, а Любов Майборода — єдина, хто саможертовно дбає про черкащан.

Ми зацікавилися, як же голосує Любов Володимирівна «на благо черкащан».

На сесії Любов Майборода підтримала пропозицію голови щодо виділення родинам загиблих майданівців та військових по 50 тис. грн.

Однак депутатка проголосувала проти виділення коштів на оснащення бронежилетами та спецзасобами черкаських правоохоронців, які працюють у зоні АТО.

Не проголосувала Майборода і за звернення облради до Президента з проханням присвоїти командиру з Оршанця Ігорю Момоту звання Героя України, який загинув, захищаючи батьківщину у боротьбі з терористами.

На переконання Любові Володимирівни, озброювати черкаських правоохоронців має винятково держава, і вони не мають проїдати обласний бюджет.

В той же час, депутатка з «Гідності» щомісячно успішно наживається на бюджетних коштах, вимагаючи компенсації за проїзд у громадському транспорті на суму близько 430 грн. (майже 20 гривень за кожен робочий день!). І навіть будучи за кордоном, Майборода витребувала компенсацію за проїзд у Черкасах, що вказує на корупційні дії самої депутатки.

За квітень і травень, які Майборода провела «за бугром», знайомлячись з родиною зятя, який проживає у Німеччині, депутатка отримала компенсацію за проїзд у громадському транспорті Черкас на виконання депутатських обов’язків на суму 867,25 грн.

Читайте: «Майборода пропустила дві сесії через знайомство з батьками нареченого», — «Прочерк».

Виходить, що розважаючись у Німеччині зі сватами-баптистами, Майборода умудрилася одночасно у Черкасах наїздити у справах депутатських на 867,25 у громадському транспорті. І це навіть не перебуваючи в Україні!

Про це кожен може пересвідчитися, давши запит Секретаріату обласної ради.

Нагадаємо, що Любов Майборода — єдиний депутат облради, який щомісячно отримує компенсацію з бюджету за проїзд у громадському транспорті. За рік ця сума перевищує 5 тисяч гривень.

Також Майборода — єдиний депутат, яка не забажала виділити 2 тис грн з депутатського фонду (не власних коштів, а бюджетних, які є у розпорядженні депутата) на підтримку бійців, які повернулися із зони АТО.

Можливо, їй не пече доля української молоді, бо обидві її доньки живуть з кордоном, чим Любов Володимирівна дуже тішиться?

Мало хто знає й про те, що Любов Майборода отримала з рук влади регіоналів у 2013 році відзнаку «За заслуги перед Черкащиною». Так, з нагоди Дня Незалежності Сергій Тулуб та Валерій Черняк нагородили Любов Майбороду відзнакою. Сам знак виготовити вчасно на заводі не встигли, але грошову винагороду, яка докладається до відзнаки у розмірі 5 тисяч гривень, Майборода з радістю отримала від злочинної регіоналівської влади у грудні 2013-го, коли в Україні вже повстав Майдан.

Поділитись

Коментарі

Іван сказав:

Як соромно це читати.Послухаєш Майбороду-правдолюбець всіх часів і народів.А насправді!!!!!Жах.

ми сказав:

Майборода не мовчить вам усім, тому зрозуміло чому ці тексти з”являються!!! Пояснювати багато не треба!
А ЧОМУ ОБЛАСНА РАДА МОВЧИТЬ , ЩО У КОВАЛЕНКО ПРЕМІЇЇ І НАДБАВКИ ПРИЗНАЧЕНІ ? ЗАУВАЖТЕ ТЕЖ У ВІЙСЬКОВИЙ ПЕРІОД! ЧОМУ ТАМ НІХТО НЕ РАХУЄ І НЕ ПОВЕРТАЄ В ДЕРЖАВУ?
КОЛИ ВОНА ВСТИГЛА ЗАРОБИТИ ЇХ? КОЛИ? СПРАВЕДЛИВІ ВИ НАШІ!!!

критик сказав:

А товариш Мартинова, Фізер і так далі також отримували нагороди від Тулуба! Мартинова взагалі була в дружніх стосункаж сімейних з Тулубом, не голосувала за звільнення Тулуба на сесії, як депутат! А зараз…? Та вона ж права рука у Коваленко І у Коваля! Нормально себе поводять всі ? Справедливі!

Юрист сказав:

Дані з реестру авансових звітів на дорозі не валяються.В руки потрапити вони просто так не можуть. Це дані з бухгалтерії,такий реєстр видає бухгалтерська програма. Позор ГАНЬБА бухгалтерам що надають таку інформацію. При перевірці по шляпі отримає головний бухгалтер. Кожен авансовий звіт підписується бухгалтером, який перш ніж підписати звіт, повинен його перевірити, (Табель обліку робочого часу у бухгалтерії теж є в наявності) та не прийняти до звіту, якщо там є порушення і повинен не дати підписати керівнику Черкаської обласної ради. З реєстру видно, що дані накопичуються за цілий місяць.
Те що пишуть що Майборода витребувала компенсацію за проїзд у Черкасах, що вказує на корупційні дії самої депутатки БУХГАЛТЕРІЯ ВИ ДЕ, ЩО ВИДАЄТЕ ГРОШІ ???. Лапша про витребування НЕ КАТИТ. А роботу шановної бухгалтерії перевірити не завадить.
ШАНОВНА ЛЮБОВ МАЙБОРОДА ми віримо в ВАС. Піару від вас ніколи не бачили. Ваші дії підтримуємо. Нашим захисникам в АТО допомогаємо іншими засобами. Підсумок: комусь добре ВИ стали на хвоста, і ця людина пов’язана з бухгалтерією.

Вгору