З нагоди річниці Черкаського зоопарку його директор отримав відзнаку

19 вересня 2019, 15:02

Сорокову річницю з дня заснування відзначає сьогодні Черкаський міський зоологічний парк. Привітати черкасців зі святом та відвідати наш зоопарк і відкриту до Дня міста експозицію «Оленів і зубрів» з’їхалися працівники зоопарків Рівного, Миколаєва, Одеси, Києва та інших міст України.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також привітав директора черкаського зоопарку Євгенія Вана з річницею створення закладу та вручив керівнику подяку міського голови та медаль.

– Наш зоопарк до того, як стати таким, яким зараз, пережив різні часи. Але ожив дійсно тоді, коли його очолив Ван Євгеній Леонідович – керівник з великої літери. На сьогодні це бачать і визнають усі. Радий вітати сьогодні гостей з усієї України, які прийняли запрошення розділити разом із нами святкування 40-річчя Черкаського зоопарку, і побажати, щоб усі зоопарки нашої держави з кожним роком ставали кращими та унікальнішими, – відзначив Анатолій Бондаренко.

Після урочистої частини зустрічі керівництво черкаського зоопарку запланувало кількагодинну екскурсію закладом для гостей нашого міста.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Коментарі

Вгору