З нагоди річниці Черкаського зоопарку його директор отримав відзнаку

19 вересня 2019, 15:02

Сорокову річницю з дня заснування відзначає сьогодні Черкаський міський зоологічний парк. Привітати черкасців зі святом та відвідати наш зоопарк і відкриту до Дня міста експозицію «Оленів і зубрів» з’їхалися працівники зоопарків Рівного, Миколаєва, Одеси, Києва та інших міст України.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також привітав директора черкаського зоопарку Євгенія Вана з річницею створення закладу та вручив керівнику подяку міського голови та медаль.

– Наш зоопарк до того, як стати таким, яким зараз, пережив різні часи. Але ожив дійсно тоді, коли його очолив Ван Євгеній Леонідович – керівник з великої літери. На сьогодні це бачать і визнають усі. Радий вітати сьогодні гостей з усієї України, які прийняли запрошення розділити разом із нами святкування 40-річчя Черкаського зоопарку, і побажати, щоб усі зоопарки нашої держави з кожним роком ставали кращими та унікальнішими, – відзначив Анатолій Бондаренко.

Після урочистої частини зустрічі керівництво черкаського зоопарку запланувало кількагодинну екскурсію закладом для гостей нашого міста.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору