З міського бюджету на заміну табличок з назвами вулиць не витратили ні копійки, – Наумчук

03 серпня 2016, 08:06

84c3114273139a2dbecdd085bbaa5a8894705d92

В процесі декомунізації у Черкасах перейменували до сотні вулиць. Але на таблички з новими назвами міський бюджет не витратив ані копійки — в цьому запевнив заступник директора департаменту ЖКГ Черкаської міської ради Андрій Наумчук, пише УНН-Центр.

“Кошти на утримання табличок з назвами вулиць закладено у тариф, який мешканці міста сплачують Службі утримання будинків як квартирну плату. Тож заміна табличок на нові здійснювалась виключно за кошти СУБів, і міському бюджету не коштувала ані копійки”, - пояснив Андрій Наумчук.

За словами Андрія Наумчука, це не дуже великі кошти — 70-75 тис. грн разом з установкою, хоча він припустив, що СУБ охочіше витратив би їх на ремонт якогось під’їзду, ніж на заміну табличок.

В одному з черкаських СУБів назвали іншу цифру: за їхніми підрахунками, це обійшлося у 20 тис.

“Виконують демонтаж старих і встановлення нових табличок наші працівники, тож за роботи нам платити не довелося. На першому етапі ми встановили 134 таблички, на другому — 67. Зараз ці роботи закінчуються, залишилося встановити лише декілька штук”, - розповів директор Придніпровської СУБ Сергій Танюк.

Виготовлення однієї таблички, за його словами, коштує в середньому 100 грн (залежно від кількості літер у назві вулиці). Отже, СУБу довелося витратити на ці роботи до 20 тис.грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору