Ювелірні прикраси та брендові годинники: особливості вибору

04 листопада 2020, 13:04

фото тематичне

Щоб створити особливий образ, люди використовують різні елементи. Стильний одяг та взуття, ефектна зачіска і макіяж обов'язково доповнюються оригінальними годинниками та різними ювелірними прикрасами. Сучасні моделі хронометрів вже давно перетворилися з приладу для виміру часу на іміджеву річ. Вироби, створені з дорогоцінних матеріалів, по праву вважаються авангардом модних тенденцій. Їх використовують як жінки, так і чоловіки.

Наручний годинник – універсальна прикраса

В процесі виготовлення ювелірних годинників використовуються не тільки дороговартісні метали, але й камені-самоцвіти. В декорі хронометрів можна побачити такі природні мінерали:

- сапфіри,

- рубіни,

- смарагди,

- діаманти.

Якщо звернутись у скупку годинників у Дніпропетровську, то можна одержати значну суму грошей. Для їх художнього оформлення використовуються такі ж методи, що й при виготовленні різноманітних прикрас: гравірування, поліровка, філігрань або скань. Сучасні дизайнери розробляють нові моделі, які мають незвичайний розкішний вигляд. Жіночі ювелірні годинники достатньо часто виготовлюються у вигляді кулонів чи підвісок, хоча не виключаються і наручні варіанти аксесуарів. Корпуси хронометрів-прикрас створюються з золота, срібла чи платини. Годинники доповнюються фактурними ремінцями або вишуканими браслетами.

Особливості вибору дорогоцінних прикрас

Придбання дорогоцінних прикрас – це можливість стати власником унікальних аксесуарів, які використовуються при створенні оригінального образу. Стильні ювелірні вироби вважаються одним із варіантів вигідних інвестицій грошей. При виникненні фінансових проблем можна здати золото в ломбард та одержати значну суму, необхідну для оплати навчання, лікування чи придбання туристичної путівки. Вартість ювелірних виробів залежить від виду металу та каміння-вставок. При формуванні ціни враховується популярність бренду та спосіб обробки матеріалу.

При виборі дорогоцінних прикрас враховуються різні критерії. Найбільш популярними вважаються показники проби металу, вага, розмір, кольоровий відтінок декоративної вставки. Ювелірні вироби повинні добре поєднуватись з предметами гардеробу. Для повсякденного використання краще обирати більш скромні прикраси з невеликими розмірами. Стильні яскраві аксесуари- це оптимальний варіант для урочистого заходу чи святкової вечоринки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору