Юрій Ткаченко вважає, що його команда спрацювала непогано

21 листопада 2018, 15:11

Сьогодні вже колишній  голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко провів свою останню прес-конференцію в якості очільника Черкаської області. Він назвав її підсумковою та окреслив коло тих важливих для Черкащини справ та проектів, які вдалося реалізувати за 4, 5 роки роботи. Екс-чиновник також доволі критично означив й ті плани, які з різних причин не вдалося втілити в життя, проте які мають пролонгований характер і будуть завершеними обов’язково. Головним чином це проекти, що стосуються інвестиційної політики та всебічної підтримки підприємництва та бізнесу.

Юрій Ткаченко нагадав, що був призначений керувати областю у непростий час після Революції гідності, працював командно, за що щиро вдячний кожному з тих, хто був з ним поряд. Саме післямайданний час спонукав обласну адміністрацію, окрім вирішення основних питань економічного розвитку регіону, вирішувати проблеми допомоги українським військовим та потужно підтримувати волонтерський рух, який врешті допоміг зміцнити армію.

На питання щодо своєї подальшої діяльності Юрій Ткаченко бажає тримати інтригу.

— Нехай залишиться інтрига про те, про що вчора наголосив Президент, — зазначив Юрій Ткаченко.

Нагадаємо, що підчас робочого візиту до Черкас Президента Петра Порошенка, він обмовився про „нову відповідальну ділянку роботи “ для Ткаченка. Що це буде за робота, і чи існує ймовірність, що він очолить виборчий штаб БПП, Юрій Олегович поки що не дає конкретної відповіді.

— Ви про це дізнаєтеся перші, — звернувся до журналістів екс-очільник області. — Про це будемо говорити з Президентом.

Щодо того, де себе будуть надалі реалізовувати члени його команди, зокрема його заступники, Юрій Ткаченко натякнув, що це питання скоріше за все знаходиться у колі повноважень новообраного голови ОДА.

— Сьогодні буде видане моє розпорядження про те, що я складаю повноваження. Після цього мають і заступники написати заяви. А вже наступний голова має подати на узгодження тих заступників, яких він запропонує. Згідно процедури всі заступники вже також написали заяви, — прокоментував Юрій Ткаченко.

Між іншим, про свою принципову позицію не продовжувати роботу з новим головою вже заявив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. Він пояснив, що має низку пропозицій від вишів зайнятись викладацькою роботою, хоча насамперед бачить себе на найближче майбутнє саме у політичній площині. Що стосується іншого заступника Ярослава Березаня, то він вбачає для себе необхідним і далі продовжувати підтримувати та допомагати підприємцям.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору