Юні черкащани отримали дипломи БізнесШколи

28 січня 2014, 15:51

Нещодавно юні черкасці отримали дипломи про закінчення банківської БізнесШколи. Отриманий диплом засвідчив, що всі учні БізнесШколи ЮніорБанку отримали теоретичні знання по наданню банківських послуг і раціональному використанню особистих фінансів.

Про це повідідомляє прес-служба ПриватБанку.

- Кожний випускник БізнесШколи порадував мене результатом свого навчання, - розповідає керівник напрямку Агентська мережа Черкаської філії ПриватБанку Андрій Вовченко, - всі вони досягли неабияких успіхів у навчанні й стали значно обізнаними у фінансовому аспекті.

Чимале задоволення випускникам БызнесШколи принесла командна гра у боулінг в одному з розважальних центрів міста Черкаси. Кожен випускник БізнесШколи звернувся до свої наступників з побажаннями та порадами. Адже вже з 24 січня розпочинаються заняття нового навчального року майбутніх Юніорів.

“Я бажаю нашим наступникам не боятись мріяти, - говорить учень 17 гімназії м. Черкаси Володимир Зозуля. - Не бійтеся йти до своєї мети, будьте впевненими в собі. Тепер я впевнений, що моя мрія стане реальністю, бо лише від нас залежить здійснення наших мрій.

Юних черкасців чекають тренери у головному офісі ПриватБанку за адресою: вул.Б. Вишневецького, 40, БізнесШкола міста Сміла чекає своїх учнів за адресою: вул. Тельмана, 9, юні банкіри Умані зможуть звертатись до центрального відділення міста за адресов: вул. Леніна, 1, де на них чекаю тренери БізнесШколи.

Освітня програма Юніорбанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, об'єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

Поділитись

Коментарі

Вгору