Яйця і молочні продукти подорожчали, а риба подешевшала: як за місяць змінилися ціни на Черкащині

17 березня 2025, 10:19

Ціни у Черкаській області за минулий місяць зросли на 0,9%. Про це інформують у Головному управління статистики в області.

Продукти харчування та безалкогольні напої загалом подорожчали на 1,2%. Найбільше - на 11,1% - зросли в ціні яйця. На 3,2–1,4% стали дорожчими молоко та молочні продукти, масло, овочі, макаронні вироби, м’ясо та м’ясопродукти, фрукти, безалкогольні напої, хліб, сало.

Водночас на 3,8% і 3,7% подешевшали риба та продукти з риби і цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,4%, зокрема на тютюнові вироби – на 1,9%, алкогольні напої – на 0,9%.

Одяг і взуття подешевшали на 2,8%, зокрема, взуття – на 3,4%, одяг – на 2,0%.

Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 1,2% відбулося, насамперед, за рахунок підвищення цін на фармацевтичну продукцію на 2,0%.

Ціни на транспорт зросли на 0,8% в основному через подорожчання палива та мастил на 1,1% і проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті – на 0,7%. Водночас на 1,5% подешевшав проїзд у залізничному пасажирському транспорті.

У сфері зв’язку підвищення цін на 2,2% викликано подорожчанням послуг інтернету на 9,4%.

Послуги ресторанів та готелів стали дорожчими на 0,9%.

Різні товари та послуги зросли в ціні у цілому на 1,9%, серед яких найбільше подорожчали послуги перукарень та закладів по особистому догляду (на 5,2%).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору