Якість послуг ТОВ “Черкасиенергозбут” підтверджено міжнародними сертифікатами

09 червня 2022, 19:23

На 2022 рік ТОВ «Черкасиенергозбут» поставило перед собою досить амбітні плани - розробити та впровадити у компанії інтегровану систему управління якістю, охороною здоров’я та безпекою праці згідно з вимогами міжнародних стандартів.

На заваді цим планам ледь не стала війна, втім, керівництво Товариства усвідомлює важливість підвищення якості робіт і послуг до європейського рівня, тому роботи тривали, не зважаючи на події у країні та на ринку електричної енергії.

Наприкінці травня 2022 року ТОВ «Черкасиенергозбут» успішно пройшло зовнішній аудит і отримало сертифікати відповідності системи управління якості за вимогами ДСТУ «Системи управління охороною здоров'я та безпекою праці» та ДСТУ «Системи управління якістю».

Якість послуг ТОВ «Черкасиенергозбут» підтверджено міжнародними сертифікатами ISO

Отримання сертифікатів ISO – визначна подія, оскільки тепер висока якість наших послуг та дотримання усіх вимог охорони праці мають документальне підтвердження і є додатковою гарантією надійності для наших споживачів та партнерів.

Ці документи підтверджують високий професійний рівень менеджменту та відкривають нові можливості для розвитку компанії і персоналу, а також передбачають постійну роботу, спрямовану на подальше підвищення якості та ефективності роботи Товариства.

За інформацією пресслужби ТОВ "Черкасиенергозбут"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору