Які дороги ремонтуватимуть у Черкасах у квітні

08 квітня 2019, 12:07

Які дороги ремонтуватимуть у Черкасах у квітні

Аварійний поточний ремонт доріг у Черкасах упродовж минулого тижня виконали на вул. Ложешнікова (в районі Залізничного вокзалу), вул. Різдвяна, вул. Чигиринська (розворотне кільце на з-д «Аврора») та по вул. Одеська. 

Про це сьогодні під час ранкової наради у міськвиконкомі повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу-начальник управління ЖКГ Черкаської міської ради Андрій Наумчук.

Також відповідні роботи тривали по бульвару Шевченка (від вул. Університетська до вул. Б.Вишневецького) та по вул. Нижня Горова.

За його словами, цього тижня поточний ремонт розпочнеться по вул. 30-років Перемоги, вул. Руставі, вул. Дахнівська, вул. Гоголя та вул. Пастерівська.

Наступними на черзі – вул. Сумгаїтська, вул. Корольова, вул. Дахнівська, вул. Припортова та вул. Гетьмана Сагайдачного, які ремонтуватимуть з 15 до 22 квітня.

Після цього – вул. Кривалівську, Пастерівську, Припортову, вул. Гетьмана Сагайдачного, де до кінця квітня заплановано завершити поточне ремонтування проїжджої частини.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Читайте такожУ цьому році планують завершити ремонт бульвару Шевченка у Черкасах.

 

Коментарі

Дом № 68 сказав:

А скажіть будь ласка , коли це ремонтувалась вул. Нижня Горова , ( КАЛІНІНА) , Ви брехуни

Вгору