Якби люди так молилися, як моляться воїни в зоні АТО, то Україна була б святою державою

12 листопада 2014, 14:55

DSC09689-Medium

Представники Народної ради Шполянщини з гуманітарним вантажем, який був зібраний мешканцями Шполи, та адресними посилками та передачами нашим героїчним землякам, побували в зоні АТО. Вони побували в Маріуполі, і уже через деякий час зустрілись з одним з наших вояків АТО, якому земляки з Лебедина передали передачі, повідомляє Шпола-онлайн.

Хлопці були дуже раді бачити земляків з волонтерською місією, з вдячністю напоїли кавою, а потім активісти вирушили в інший бік міста, де їх очікували уже знайомі бійці добровольчого батальйону спеціального призначення «Свята Марія.» Волонтерів запросили також на богослужіння, в якому беруть участь бійці батальйону.

«Якби Ви тільки знали, як вони моляться, якби люди так молилися, як моляться наші воїни в зоні АТО, то Україна була б святою державою»,- це слова одного священика який часто править бійцям службу Божу.

DSC09726-Medium

До стійких холодів більшість добровольчих батальйонів не готова. У них надія тільки на народ та волонтерів. На генералів, більшість з яких війну використовують у власних цілях, надії у бійців мало.

Проїхавши близько пятдесяти кілометрів, волонтери були в батальйоні «Черкаси». Хоч цей батальйон і забезпечений добре, (в порівнянні з іншими), але більшість бійців, зустрічаючи волонтерів, радіють як діти. Тут також була передана одна адресна посилка з рук в руки. Більша половина вантажу була залишена саме тут.
Бійці отримали теплі речі, кілька мішків нових валянок, які для бійців надали підприємці. Також був доставлений від керівництва району брезент та рулон поліетиленової плівки, дитячі листи та малюнки, а також продукти, цигарки та все те, що зібрали небайдужі шполяни для своїх захисників. З рештою гуманітарного вантажу волонтери відправились в одну із рот, де несуть службу інші наші земляки. Там вони майже повністю розвантажились, хлопці були дуже раді, що приїхали саме до них.

DSC09755-Medium

«Нам ще ніхто стільки не привозив», - почули ми від одного з бійців.

Особлива потреба в польових умовах є в продуктах таких, що достатньо їх залити окропом, шоб страва була готовою, (мівіна, супи в брикетах та інше). Також потрібний одноразовий посуд, є потреба у воді та цигарках, а також потрібно три невеликих брезенти (3х4) для будівництва бліндажів.

Далі небайдужі шполяни поїхали в супроводі польовими дорогами і лісопосадками, де бачили справжніх захисників з передової. Не зовсім добре одягнуті, трохи брудні від того, що знаходяться в чорній сирій землі, часто на сухому пайку, але який вони великий мають патріотизм і силу віри! Спілкуючись з ними, волонтери відчули що їх бойовий дух такий високий, що жодних сумнівів в нашій перемозі немає.

Наші захисники вдячні за те що про них не забувають, та допомагають. Україна сильна своїм потужним народним духом, тож МИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО.

Слава Україні! Героям Слава!

DSC09681-Medium

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору